Domet - Hrutrownia Elektryczna i AGD - Hrubieszów
Domet - Hurtownia Elektryczna i AGD - Hrubieszów

O firmie

Siedziba firmy

Firma "DOMET" istnieje od 1995 r. Powstała na bazie Usługowego Zakładu Instalacji Elektrycznych prowadzonego przez założyciela i właściciela firmy Waldemara Lachiewicza. W ramach przedsiębiorstwa prowadzona jest hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów elektrycznych, gospodarstwa domowego, narzędzi i chemii gospodarczej.

Zaopatrujemy kompleksowo niemal wszystkie firmy elektroinstalacyjne, usługowe i produkcyjne, Urzędy oraz ośrodki kultury, oświaty i zdrowia. Klienci indywidualni zostaną bardzo chętnie obsłużeni zarówno w sklepie firmowym przy ulicy Sutki, jak i w hurtowni na ulicy Kolejowej. Kompetentny i miły personel firmy "DOMET" jest zawsze gotowy, na Państwa życzenie, udzielić fachowych porad i pomóc rozwiązać każdy problem związany z realizacją instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, Firma "DOMET" prowadzi dowóz zakupionych towarów bezpłatnie *.

 

* O szczegóły dotyczące transportu pytaj przy kasie


Hurtownia Elektryczna i AGD - wejścieAsortyment hurtowni - sprzęt AGDAsortyment hurtowni - sprzęt AGD i elektrycznyAsortyment hurtowni - sprzęt elektryczny
 

Copyright © Hurtownia Elektryczna i AGD - Domet